Ceragem Master V3

Jadeiotová masáž

Věděli jste, že jakékoliv vychýlení páteře zásadně ovlivňuje fungování celého těla?

Master V3 je certifikované termomasážní zařízení, které spojuje v sobě moudrost tradiční medicíny Dálného východu a moderní technologie 21.století.

Masážní lehátko CERAGEM Master V3 je registrovaná zdravotnická pomůcka, která pomáhá udržet tělo fyzicky zdravé.  Podporuje rovnání páteře, dochází k uvolnění utlačovaných nervů a zharmonizování vnitřních orgánů. Automatické termální masážní lehátko kombinuje masáž a tlakovou CERAGEM™ masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny. Je určené pro celkovou regeneraci. Pomáhá uvolnit tělo i mysl, uvolňuje zádové svaly, odstraňuje bolest, zklidňuje nervové dráhy a zlepšuje krevní oběh a cirkulaci životní energie Qi.

Skenování páteře & APSM (pokročilý systém pohyblivých masážních jednotek)
Pomocí 6-ti individuálně nastavitelných stupňů intenzity a 12-ti masážních programů začne lehátko Ceragem V3 skenovat délku a zakřivení páteře tak, aby zvolený program probíhal individuálně podle délky a zakřivení páteře každého uživatele a také podle váhy těla. Tím se docílí jedinečná a úžasná masáž na míru podle věku i fyzického stavu daného jedince. K dokonalému dosažení relaxačního stavu lze masáž kombinovat s hudbou klasických děl a zvuků přírody.

Režimy:
podpora relaxace, zlepšení krevního oběhu, trávení, koncentrace, zvýšení imunity, vyváženost těla, pomoc k hlubokému spánku, dodání energie atd..

LEHÁTKO CERAGEM MASTER V3 V SOBĚ KOMBINUJE
NÁSLEDUJÍCÍ ALTERNATIVNÍ LÉKAŘSKÉ PRAKTIKY:

 • Chiropraxe
  Jedná se o metodu uvolňování spinálních nervů prostřednictvím ručního
  rovnání páteře. Je to nejlepší příklad novodobé alternativní medicíny.
 • Masáž
  Masáž uvolňuje svaly a šlachy podél páteře, čímž páteř vrací zpět
  do přirozené polohy.
 • Akupresura
  Tlaková masáž napomáhá k uvolnění napnutých svalů a nervů,
  podporuje tok Qi a přináší pocit relaxace.
 • Moxování (termopunktura)
  Tepelná stimulace akupresurních bodů zlepšuje krevní oběh,
  podporuje relaxaci a samoléčebné schopnosti těla.
 • Tepelná terapie infračerveným teplem
  Blahodárně působí na celé tělo. Zlepšuje krevní oběh, podporuje regeneraci, posiluje imunitní systém, tlumí bolesti a záněty. Infračervené záření – prohřívá tělo do hloubky, podporuje krevní oběh, metabolismus, detoxikaci, regeneraci, tvorbu kolagenu, posiluje imunitu, odstraňuje fyzické i psychické napětí a omlazuje

Na masáž doporučujeme světlejší oblečení, kvůli lepší prostupnosti infračerveného záření a lehčí materiály aby nedošlo ke snížení kvality masáže. Nejsou vhodné například rifle, nebo podobné tkaniny z pevného materiálu.

Nosnost lehátka je do 120kg.

 

Kdo nesmí lehátko používat!

 • Ten, kdo je 4 měsíce po operaci páteře
 • Ten, kdo má sešroubovanou páteř – fixovanou
 • Ten, kdo má otevřenou páteř (rozštěp)
 • Ten, kdo je pod vlivem alkoholu a drog
 • Těhotné ženy
 • Ten, kdo má akutní slepé střevo
 • Ten, kdo má kardiostimulátor v oblasti břicha
 • Lidé s hemofilií (krvácivost), s léčbou adreanalinem

 

Jadeit
Jadeit je v tradiční čínské medicíně považován za kámen s pozitivním vlivem na naše fyzické i duševní zdraví. Pomocí energie jadeitu se stimulují funkce srdce, krevního oběhu, sleziny, jater, ledvin a žláz, stimulace nadledvinek, citové blokády, neplodnost, onemocnění močových cest, infekční nemoci, bolesti hlavy, látková výměna a imunitní systém.